Zestawienie najciekawszych wydarzeń MAJ/CZERWIEC

No. 1  Kobie.Ty

Już 12 maja we Wrocławiu odbędzie się pierwsze spotkanie z nowego cyklu spotkań dla kobiet.

„Ty. Ona. My.
prawdziwe. doskonale niedoskonałe. stworzone na obraz potężnego Boga. rozkochane w sercu Ojca. szukające Prawdy. pragnące głębi. walczące o więcej.

razem odkryjemy to, KIM jesteśmy przez objawienie tego, CZYJE jesteśmy.

przyjdź!
zjedz z nami lunch!
wypij dobrą kawę!
uwielbiaj/ słuchaj/ nasyć się/ zainspiruj!
poznaj kobieTY- studentki, singielki, żony, mamy, artystki, psycholożki, misjonarki, baristki, tancerki, fryzjerki, kosmetolożki i archeolożki… których tożsamością jest bycie CÓRKĄ.

jesteś jedną z nas!
kobie.TY, to TY! „

Źródło zdj i opisu

No.2  Bez Granic

Tydzień później, 18 maja warto wybrać się na weekend do Janowic Wielkich by wziąć udział w kolejnym wyjątkowym wydarzeniu.

„Bez Granic, to cykliczna chrześcijańska konferencja dla młodzieży i studentów. Stworzona przez młodych ludzi, których pragnieniem jest inspirowanie do pokonywania przeciwności z Bogiem, który nie uznaje granic. Chcemy pokazać zupełnie inny wymiar chrześcijaństwa, gdy młody człowiek styka się z niebem, które na zawsze przemienia życie.
Konferencja Bez Granic, to czas porywających wykładów, warsztatów, występów muzyków, uwielbienia, budowania relacji przy wspólnych posiłkach, ognisku i atrakcjach sportowych.
W tym roku głównymi mówcami konferencji będą: Daniel i Mirela Różańscy, pastorzy Kościoła Echo w Gdańsku, ale przede wszystkim ludzie o ogromnym sercu. Na zawsze zmienili jakość służby wśród młodzieży. Organizatorzy największej w Polsce konferencji EXODUS CONF.”

Więcej info

Źródło zdj i opisu.

No. 3 Odnowienie Festiwal

 

W dniach 24-27 maja we Wrocławiu odbędzie się festiwal Odnowienie. Czterodniowy festiwal tworzony przez lokalne kościoły i organizacje chrześcijańskie. Podczas wydarzenia można wziąć udział w wielu darmowych warsztatach, koncertach, wykładach i imprezach. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich i każdy może znaleźć tam coś dla siebie. Podczas tych kilku dni Wrocław wypełni się niesamowitą atmosferą nadziei, wolności i akceptacji, jaką mamy w Jezusie.

W ramach festiwalu odbędą się między innymi takie wydarzenia jak:

25.05 Sąsiadówka

„Idealna okazja, by spędzić czas na świeżym powietrzu, poznać swoich sąsiadów, posłuchać dobrej muzyki, zjeść coś smacznego przy grillu i ognisku, wziąć udział w rozgrywkach sportowych czy warsztatach plastycznych. I to nie wszystko! W programie „Sąsiadówki” mamy też wiele innych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych – każdy znajdzie coś dla siebie. Zaprośmy przyjaciół, rodzinę, sąsiadów i przyjdźmy, by miło wspólnie spędzić ten czas :)”

Źródło opisu

26.05 Josh McDowell we Wrocławiu

„W sobotę 26 maja o godzinie 19:00 w ramach Odnowienie Festival będzie z nami Josh McDowell – niesamowity mówca, który przemawiał już do ponad 25 milionów ludzi w 125 krajach, oraz autor blisko 150 książek, które sprzedają się na całym świecie w wielomilionowych nakładach. Tego wieczoru opowie on o swojej wyjątkowej historii – o tym, jak poznał Boga i co zmieniło to, w jego życiu.
Dobre dźwięki zapewni jedyny i niepowtarzalny wrocławski chór Gospel Life ?”

Źródło opisu

27.05 Nabożeństwo jedności we Wrocławiu

„Niedziela 27 maja o 19:00 to ostatnia okazja do spotkania się podczas #ODNFEST!
Podczas wspólnego nabożeństwa wielu społeczności i organizacji chrześcijańskich z Wrocławia i okolic staniemy razem w modlitwie o nasze piękne miasto, jego władze i mieszkańców.

W uwielbieniu poprowadzi nas zespół pod kierownictwem Piotra Płechy, byłego basisty TGD, a inspirującym Słowem podzieli się gość specjalny festiwalu – Josh McDowell, niesamowity mówca, który przemawiał już do ponad 25 milionów ludzi w 125 krajach, a także autor blisko 150 książek, które sprzedają się na całym świecie w wielomilionowych nakładach.”

Źródło opisu

To tylko kilka w wielu wydarzeń, które odbędą się na festiwalu! Zachęcamy do zapoznania się z pełnym planem!

No.4 Wrocławska Noc Gospel

Noc z 24 na 25 maja rozbrzmi pięknymi dźwiękami muzyki gospel. We Wrocławskim Imparcie odbędzie się już trzecia edycja Nocy Gospel. Będzie można usłyszeć dwa koncerty i wziąć udział w nocnym Jam Session.

„KONCERTY:
Wroclaw Gospel Choir – działający od 2011 roku chór założony przez Rafała i Beatę Rudawskich. W lutym grupa wydała swój pierwszy album, na którym można usłyszeć autorskie kompozycje.

Anna Maria Mbayo & Gospel Life – nasz chór już po raz trzeci wystąpi w ramach nocy gospel. Tym razem obok utworów, które można usłyszeć na naszej płycie EP zatytułowanej „Genesis” odbędzie się premierowe wykonanie kompozycji, które zwiastują solowy album naszej dyrygentki.

GOSPEL JAM SESSION
Tegoroczne jam session w Klubokawiarni Autograf (Impart) poprowadzi Jnr Robinson – brytyjski wokalista od dziecka związany z muzyką gospel. Uhonorowany m.in. tytułem „Best male vocalist of the year” 94/95 (najlepszy wokalista roku) w kategorii gospel.
Juniorowi towarzyszyć będzie znany uczestnikom zeszłorocznej nocy gospel zespół Holy Noiz – grupa muzyków współpracujących ze sobą od kilkunastu lat. Choć wywodzą się z różnorodnych środowisk muzycznych, w muzyce gospel następuje fuzja tych fascynacji.”

Źródło opisu

No.5 Nove Camp

Na początku czerwca szykuje się kolejne świetne wydarzenie. Między 1 a 3 czerwca warto wybrać się do Czarkowic.

„Podczas #novecamp18 skupimy się na konkretnych cechach, które Bóg chce, abyśmy rozwijali. Poznamy praktyczne porady i wskazówki, przez które pójdziemy dalej, sięgniemy po więcej, wkroczymy na zupełnie nowy poziom!

The upgrade has been downloaded – will you open it?

W PROGRAMIE:
– Wykłady
– Life HACK
– Atrakcje
– .move – Challenge
– Fun time”

Źródło opisu

 

Powiązane

Brak postów do wyświetlenia.

Pomoż nam znaleźć wartościowe chrześcijańskie materiały

Newsletter

Nigdy nie przegap nowych materiałów! Zapisz się do newslettera i zostań w kontakcie.

O Nas

Manna to miejsce w sieci, gdzie osoby chcące pogłębiać relację z Bogiem mogą codziennie odkrywać najciekawsze materiały ze świata chrześcijańskiego.

Nawigacja
Obserwuj