Jeden z największych festiwali kultury alternatywnej w Polsce. Odbywa się co roku już od ponad 10 lat. Trwa 5 dni, które są po brzegi wypełnione  przeróżnymi atrakcjami. W ciągu dnia uczestnicy mogę brać udział w warsztatach, słuchać wykładów, odpoczywać w jednej z wielu kawiarenek, podziwiać sztukę w różnych formach. Wieczorami mogą słuchać muzyki podczas licznych koncertów, iść na imprezę czy na prelekcję filmową.

Za niezwykły nastrój festiwalu odpowiada też wyjątkowe otoczenie. Całe wydarzenie ma miejsce w pocysterskim zespole klasztornym z Lubiążu, na Dolnym Śląsku. Chłodne mury zabytkowych budynków, barokowe sklepienia katedry, bliskość natury – to wszystko pozwala oderwać się na chwilę od zabieganej codzienności.

Ale Slot Art Festiwal to też czas relacji. Można tam poznać ludzi z całej polski, nawiązać nowe, inspirujące znajomości, tworzyć niezapomniane wspomnienia.

źródło zdj: http://slot.art.pl/pl/galeria

Pomoż nam znaleźć wartościowe chrześcijańskie materiały

Newsletter

Nigdy nie przegap nowych materiałów! Zapisz się do newslettera i zostań w kontakcie.

O Nas

Manna to miejsce w sieci, gdzie osoby chcące pogłębiać relację z Bogiem mogą codziennie odkrywać najciekawsze materiały ze świata chrześcijańskiego.

Nawigacja
Obserwuj